فرماندار رفسنجان خبر داد:

فرماندار رفسنجان گفت: با حمایت مس منطقه کرمان کار اجرایی ساخت مجتمع فرهنگی هنری رفسنجان که چندین سال متوقف شده بود مجددا آغاز می شود.
به گزارش روابط عمومی مس منطقه کرمان، معاون استاندار و فرماندار ویژه رفسنجان در مراسم افتتاح دومین جشنواره خوشنویسی استان در رفسنجان اظهار کرد: در حوزه فرهنگی و هنری اقدامات خوبی در طی سه سال اخیر انجام شده و هنوز نیاز به زیرساختهایی جدی تر و بودجه و امکانات و نیروی خلاق و خوب داریم.
ملانوری ادامه داد: مجتمع فرهنگی شهرستان که چند سال نیمه کاره بوده و به دلیل کمبود اعتبارات متوقف شده بود که طی مذاکره با بخش خصوصی قرار شد طی روزهای آینده اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان در این رابطه هزینه کند و بخشی از آن راه اندازی شود و سال دیگر هم همین مقدار هزینه شود تا یک مجتمع فرهنگی هنری شکیل در شان هنرمندان و جامعه فرهنگی و هنری برای برگزاری برنامه های فرهنگی هنری ساخته شود.
ملانوری با استقبال از میزبانی از جشنواره دوسالانه خوشنویسی استان، یادآور شد: این جشنواره ها به رونق هنر کمک می کنند چرا که هنر خوشنویسی، هنر ممتاز است و استفاده های اجتماعی و معنوی می توان از هنر خوشنویسی ببریم و اهالی این هنر هم باید برنامه ریزی در حوزه توسعه فرهنگ انجام دهند.

یک پاسخ به آغاز ساخت مجتمع فرهنگی هنری در رفسنجان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *