آرزو سلطانی _ حدود 15 روز از آمدن فرماندار غیربومی به این شهر می‌گذرد و نشست‌هایی که در زمان‌های مختلف داشته است از کانال‌های گوناگون می‌بینیم که زیر آن نوشته‌شده است مثلاً: هم‌اکنون دیدار امام‌جمعه با فرماندار رفسنجان، هم‌اکنون دیدار صنعت گران و غیره با فرماندار.
این در صورتی است که در دوران ملانوری اکثر مواقع برای بازدید و تشکیل کارگروه‌های مختلف بر روی تلفن همراهم پیام‌هایی از روابط عمومی فرمانداری می‌آمد و در این مدت نمی‌دانم که چرا فرماندار جدید تمایل به میزبانی از گروه‌های مختلف را دارد و آیا در این میزبانی‌ها تمایلی برای حضور خبرنگاران و یا نشستی برای آن‌ها ندارد؟ یا این‌که به قدرت رسانه‌ها هنوز پی نبرده است؟
این را خوب می‌دانم که گذر زمان بسیاری از مسائل را روشن خواهد کرد اما این را هم می‌دانم که فرصت‌ها مانند همین 15 روز به‌سرعت می‌گذرد و مردم منتظر دریافت اخباری به‌ جز دیدارهای فرماندار هستند و شاید اطلاع از نتیجه این دیدارها که پس از صرف چای داغ فرمانداری که محفل را گرم‌تر می‌کند و اینکه این ملاقات ها در دفتر فرماندار برای مردم چه نتیجه‌ای در بر خواهد داشت، خالی از لطف نباشد. هرچند که در این مدت لبخند صبورانه‌ی اسکندر نیا در مراسم معارفه‌اش و اصرار حضار برای ماندن ملانوری را که به یاد می‌آورم کمی بیشتر صبر می‌طلبم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *